i-tec USB-C Metal Nano Docking Station 4K HDMI LAN, Power Delivery 100 W + Charger 100 W (bundle) C31NANOLANPD100
Part number:
C31NANOLANPD100
Tovar je skladom ?
• 3x USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) vám umožní jednoduché pripojenie vašich USB zariadení a periférií.
• Kombinovaný 3.5mm audio/mic port dokáže pripojiť napríklad integrované slúchadlá s mikrofónom
• Dokovacia stanica podporuje až 100 W napájania pripojenému notebooku alebo tabletu
Poznámka: 100W napájací zdroj je súčasťou dodávky. Dokovaciu stanicu je možné používať aj s napájacím zdrojom USB-C dodávaným s notebookom, takže je k dispozícii ako samostatná položka, P/N C31NANODOCKLANPD.
Rozšírte svoju pracovnú plochu o externý HDMI monitor alebo pripojte projektor či televízor s HDMI rozhraním. Dokovacia stanica podporuje prenos Ultra HD 4K videa s rozlíšením až 3840×2160@60Hz vrátane audio signálu.
Stanica taktiež ponúka USB-C Power Delivery až 100 W, ktorý je určený pre napájanie pripojeného notebooku či tabletu pomocou vášho originálneho sieťového adaptéra. Dokovacia stanica tiež podporuje nabíjanie pripojených USB mobilných zariadení, ako sú smartfóny, čítačky e-kníh, multimediálne prehrávače, navigácia a tablety.
K dokovacej stanici je tiež priložený napájací adaptér USB-C s celkovým výkonom 100 W (USB-C port: 100 W)
Špecifikácia
DOKOVACIA STANICA
• 1x integrovaný USB-C kábel na pripojenie k zariadeniu (30 cm)
• Technológia dokovacej stanice: USB-C
• Power Delivery: až 100W
• Video port: 1x HDMI
• Rozlíšenie:
Hostiteľské zariadenie s podporou DisplayPort 1.2 :
• 1 monitor – 1x HDMI › až 4K/60Hz
• 1 monitor – 1x HDMI › až 1080p/120Hz
• 1x USB-C port PD (len power delivery)
• 3x USB 3.2 Gen1 (5 Gbps) port
• 1x Ethernet GLAN RJ-45 port (Realtek RTL8153)
• 1x SD slot
• 1x microSD slot
• 1x 3,5mm Combo Audio port
• Klonovanie MAC adresy: áno (za použitia softvéru i-tec Docker Pro)
• WOL: S1, S2, S3
• OS: Windows 10/11, MacOS, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
• Rozmery produktu: 130 x 43 x 15 mm
• Hmotnosť produktu: 85g
UNIVERZÁLNA USB-C NABÍJAČKA
• Výstupný výkon (max.): 100 W
• Účinnosť: viac ako 89 %
• Výstupné napätie USB-C: DC 5 V / 9 V / 12 V / 15 V / 20 V
• Výstupný prúd USB-C: max. 5A
• Výstupný výkon USB-C (max:) 100W
• Ochrana proti prúdovému preťaženiu, prepätiu, skratu a prehriatiu.
• Prevádzková teplota: 0 °C – 30 °C
• Relatívna vlhkosť: 5 % – 90 %
• Rozmery výrobku: 162 x 45 x 30 mm
• Hmotnosť výrobku: 310 g
Hardvérové požiadavky:
• Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4
Požiadavky pre funkciu Power Delivery:
• Zariadenie s voľným portom USB-C, USB4 alebo Thunderbolt™ 3/4 s podporou Power Delivery
Požiadavky pre video výstup:
Operačný systém:
Windows 10/11, macOS, iPadOS**, Android**, Chrome OS a Linux s najnovšími aktualizáciami
Obsah balenia:
• Produkt
• Manuál
• Univerzálna USB-C nabíjačka 100 W