Lenovo IdeaPad Slim 5/14AHP11/R7-260/14"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R 83S3001JCK
Výrobca:
LENOVO
Obj. čislo:
LNN83S3001JCKS
Part number:
83S3001JCK
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP11
* spĺňa armádny štandard MIL-STD-810H
Operačný systém: Windows 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jadier / 16 vlákien, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
NPU: Integrovaná AMD Ryzeň AI, až 16 TOPS
Pamäť: 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5600
Pamäťové sloty (celkom/voľné): dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvoch kanálov (2/0)
Maximálna veľkosť: 32GB
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: microSD
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitov, antireflexný, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics
Audio: HD, 2x 2W, optimalizované s Dolby Audio™; 2x mikrofón
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátnou krytkou, ToF senzor
Polohovacie zariadenie: beztlačítkový viacdotykový touchpad Mylar®, podporuje Precision TouchPad (PTP), 75x120mm
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka otlačkov prstov: nie
Síť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Porty USB:
* 2x USB-A (USB 5Gb/s) - 1x vždy zapnuté
* 2x USB-C (USB 10Gbps), USB PD 3.0 a DisplayPort 1.4
Ďalšie porty:
* 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pre sluchátka/mikrofón (3,5mm)
* 1x čítačka microSD kariet
Bezpečnostný čip: firmware TPM 2.0
Batérie: integrované 60Wh
Napájanie: bez adaptéra
Farba: šedá (Luna Grey)
Materiál: hliník
Rozmery: 313,4x222x16,9mm