Lenovo IdeaPad Slim 5/14IMH10/U5-135H/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Gray/2R 83V6002KCK
Výrobca:
LENOVO
Obj. čislo:
LNN83V6002KCKS
Part number:
83V6002KCK
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
IdeaPad Slim 5 14IMH10
Operačný systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel Smart Cache
NPU: 11 TOPS
Pamäť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotov (celkom/voľných): 2/0
Maximálna veľkosť: 32gb
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 1x M.2 2242 PCIe 4.0x4 slot + 1x M.2 2280 4.0x4 slot
Optická mechanika: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED, 400 nitov, Lesklý, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: High Definition Audio
Webkamera: FHD 1080p + IR s Privacy Shutter, ToF Sensor
Polohovacie zariadenie: Touchpad
Podsvietená klávesnica: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Čítačka otlačkov prsta: Nie
Pero: Nie
Síť: Nie
Bezdrôtová komunikácia: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2
Porty:
*1x USB-A (5Gbps USB), Always On
*1x USB-A (USB 5Gbps)
*2x USB-C (USB 10Gbps), USB PD 65-100W a DisplayPort 1.4
*1x HDMI 2.1 to 4K/60Hz
*1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
*1x microSD card reader
TPM 2.0: Áno
Batérie: 60Wh
Napájanie: USB-C
Farba: Luna Grey
Materiál: Aluminium (Top+Bottom)
Rozmery: 313,3 x 222 x 16,9 mm