Lenovo Yoga Pro 9/16IPH11/U9-386H/16"/3200x2000/T/64GB/1TB/RTX 5070/W11H/Gray/3R On-Site 83SF001ACK
Výrobca:
LENOVO
Obj. čislo:
LNN83SF001ACK
Part number:
83SF001ACK
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Lenovo Yoga Pro 9 16IPH11
Copilot+ PC
* armádny štandard MIL-STD-810H
* Intel Evo™
* Lenovo® AI Now
* Ultrasonic Human Presence Detection
* Pantone® Validated
Operačný systém: Windows® 11 Home
NPU: až 50 TOPS
Pamäť: 64GB integrovaná LPDDR5x-7467
Počet slotov (celkom/voľných): bez slotov (0/0)
Maximálna veľkosť: 64GB, nemožno navýšiť
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: SD
Displej: dotykový 16" 3,2K (3200x2000) lesklý Tandem OLED, 1000 nitov, odolný voči otlačkom prstov, 100% P3, 100% sRGB, 99% Adobe ® RGB, 120 Hz, Corning T3, 1000, Eyesafe®, 1000, PureSight Pro
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070, 12GB GDDR7
Audio: kodek Cirrus Logic CS42L43, SoundWire, 6 stereo reproduktorov, 4x 2W (woofery), 2x 2W (výškové reproduktory), Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP); 4x mikrofón
Webkamera: 5,0 MP + IR s elektronickou uzávierkou
Polohovacie zariadenie: Force Pad, Precision TouchPad (PTP)
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka otlačku prstov: nie
Pero: Lenovo® Yoga® Pen Gen 2 (Luna Grey)
Síť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Porty USB:
* 2× USB-A (USB 10 Gb/s), 1× Always On
* 2× Thunderbolt™ 4 s USB PD 65-100W a DisplayPort™ 2.1
Ďalšie porty: nie
* 1× HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
* 1× kombinovaný konektor pre sluchátka/mikrofón (3,5mm)
* 1× čítačka SD kariet (UHS-II)
* 1× napájací konektor
Bezpečnostný čip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Batérie: 92,5Wh Li-ion
Výdrž batérie: MobileMark® 30 pri 250 nitoch 8h
Napájanie: 245W Slim Tip
Farba: Thunder Grey
Materiál: hliník
Rozmery: 360,8×248,9×17,3mm