Lexar/DDR4/8GB/3200MHz/CL22/1x8GB LD4AU008G-B3200GSST
Výrobca:
LEXAR
Obj. čislo:
Part number:
LD4AU008G-B3200GSST
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Lexar DDR4-3200 UDIMM Desktop Memory
*Vysokorýchlostný výkon
*Jednoduché zvládanie viacerých úloh naraz
*Jednoduchá inštalácia
*Jednoduchý upgrade
Model: Lexar DDR4
Rozhranie: 288-Pin UDIMM
Typ pamäte: DDR4
Počet modulov v balení: 1
Určené pre: Desktop
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvencie pamäte: 3200 MHz
Podsvietenie: nie
Časovanie: CL22
Korekcia chyb (ECC): nie
XMP/EXPO: nie
Napätie: 1,2 V
Prevádzková teplota: -20 °C až 85 °C
Rozmery: 133,35 mm × 31,25 mm