Lexar/SO-DIMM DDR4/16GB/3200MHz/CL22/1x16GB LD4AS016G-B3200GSST
Part number:
LD4AS016G-B3200GSST
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Určené pre: Laptop
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvencie pamäte: 3200 MHz
XMP/EXPO: nie
Napätie: 1,2 V
Prevádzková teplota: -20 °C až 85 °C
Rozmery: 69,6 mm x 30 mm