Lexar/SO-DIMM DDR4/8GB/3200MHz/CL22/1x8GB LD4AS008G-B3200GSST
Výrobca:
LEXAR
Obj. čislo:
Part number:
LD4AS008G-B3200GSST
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Lexar DDR4-3200 SODIMM Laptop Memory
*Vysokorýchlostný výkon
*Jednoduché zvládanie viacerých úloh naraz
*Jednoduchá inštalácia
*Jednoduchý upgrade
Model: Lexar DDR4
Rozhranie: 260-Pin SODIMM
Typ pamäte: DDR4
Počet modulov v balení: 1
Určené pre: Laptop
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvencie pamäte: 3200 MHz
Podsvietenie: nie
Časovanie: CL22-22-22-52
Korekcia chyb (ECC): nie
XMP/EXPO: nie
Napätie: 1,2 V
Prevádzková teplota: -20 °C až 85 °C
Rozmery: 69,6 mm x 30 mm