Lexar THOR/DDR4/16GB/3200MHz/CL16/2x8GB/Grey LD4BU008G-R3200GDXG
Výrobca:
LEXAR
Obj. čislo:
Part number:
LD4BU008G-R3200GDXG
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Lexar THOR DDR4 UDIMM Desktop Memory
Model: Lexar THOR
Rozhranie: 288-Pin
Typ pamäte: DDR4
Počet modulov v balení: 2
Určené pre: Desktop
Kapacita paměti: 2x 8 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz / 3600MHz (XMP 2.0)
Podsvietenie: nie
Korekcia chyb (ECC): nie
XMP/EXPO: Áno
Napätie: 1,35 V (XMP 2.0)
Prevádzková teplota: 0 až 85 °C
Rozmery: 138,4 mm x 35,2 mm x 6,4 mm (s heat spreader)