Lexar THOR/DDR4/32GB/3200MHz/CL16/2x16GB/Grey LD4BU016G-R3200GDXG
Part number:
LD4BU016G-R3200GDXG
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Typ pamäte: DDR4
Počet modulov v balení: 2
Určené pre: Desktop
Kapacita paměti: 2x 16 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz / 3600MHz (XMP 2.0)
XMP/EXPO: Áno
Napätie: 1,35 V (XMP 2.0)
Prevádzková teplota: 0 až 85 °C
Rozmery: 138,4 mm x 35,2 mm x 6,4 mm (s heat spreader)