Lexar THOR/DDR4/8GB/3200MHz/CL16/1x8GB/Grey LD4BU008G-R3200GSXG
Part number:
LD4BU008G-R3200GSXG
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Typ pamäte: DDR4
Počet modulov v balení: 1
Určené pre: Desktop
Kapacita paměti: 8 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz / 3600MHz (XMP 2.0)
XMP/EXPO: Áno
Napätie: 1,35 V (XMP 2.0)
Prevádzková teplota: 0 až 85 °C
Rozmery: 138,4 mm x 35,2 mm x 6,4 mm (s heat spreader)