MikroTik CRS318-16P-2S + OUT - netPower 16P PoE CRS318-16P-2S+OUT
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
CRS318-16P-2S+OUT
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Prednosťou je podpora duálnych OS - systém RouterOS / SwitchOS (Licencia level 5).
Súčasťou balenia sú pásky na uchytenie na stĺp a napájacie redukcie.
Súčasťou dodávky nie je napájací zdroj z dôvodu optimalizácie konkrétneho nasadenia.
• port-to-port forwarding management
• MAC filter
• VLANs configuration
• mirror traffic
• bandwidth limitation
• MAC and IP header fields adjustment
• apply MAC filter
• configure VLANs
• mirror traffic
• apply bandwidth limitation
• adjust some MAC and IP header fields
Podrobné technické špecifikácie:
Product code CRS318-16P-2S + OUT
CPU 98DX226S, 800 MHz
CPU temperature monitor Yes
Size of RAM 256 MB
Storage 16 MB flash
Switch chip model 98DX226S
Number of 1G Ethernet ports 16
Number of 10G SFP + ports 2
Operating system RouterOS (License level 5) / SwOS (dual boot)
Dimensions 303 x 212 x 78 mm
Operating temperature -40 ° C to + 70 ° C
napájanie:
PoE-out 802.3af / at
PoE-out ports Ether1 - Ether16
Max out per port output (input <30 V) 1.1 A
Max out per port output (input> 30 V) 0.6 A
Number of DC jacks 2
Supported input voltage 18 - 57 V
Max power consumption 316 W
Max power consumption without attachments 16 W