MikroTik CRS326-24G-2S + RM, 24port L3 rack switch CRS326-24G-2S+RM
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
CRS326-24G-2S+RM
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
• port-to-port forwarding management
• MAC filter
• VLANs configuration
• mirror traffic
• bandwidth limitation
• MAC and IP header fields adjustment
• apply MAC filter
• configure VLANs
• mirror traffic
• apply bandwidth limitation
• adjust some MAC and IP header fields
SFP šachty podporujú ako 1.25 Gb SFP moduly tak 10 Gb SFP + moduly.
Technické špecifikácie:
Product code: CRS326-24G-2S + RM
CPU: 98DX3236A1 800 MHz
RAM: 512 MB
Storage type: Flash, 16 MB
Switch chip model: 98DX3236A1
10/100/1000 Ethernet ports: 24
SFP + Cages: 2
Operating system: SwOS / RouterOS (Dual boot)
Supported input voltage: 9 - 30 V (jack or passive PoE)
Dimensions: 440 x 144 x 44 mm
Operating temperature: -40 ° C .. + 60 ° C tested
Max power consumption: 24 W