MikroTik G1251-0250WNA, Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W pre CRS812 DDQ G1251-0250WNA
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
G1251-0250WNA
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
MikroTik G1251-0250WNA
náhradný 250W hot-swap napájací zdroj určený pre MikroTik CRS812 DDQ
Tento napájací zdroj umožňuje výmenu počas prevádzky bez nutnosti vypnutia alebo reštartovania sieťového switcha, čím zaisťuje nepretržitú prevádzku kritickej sieťovej infraštruktúry. S výstupným napätím 12V DC a prúdom 20,8 A poskytuje dostatočný výkon pre plnú prevádzku switcha CRS812 DDQ.
Špecifikácia:
Typ zdroja: interný hot-swap napájací zdroj
Vstupné napätie: 100–240V AC
Výstupné napätie: 12V DC
Vstupný prúd: max. 7A
Výstupný prúd: max. 20,8A
Výkon: 250W