MikroTik PW48V-12V150W, Hot Swap ±48Vdc to 12Vdc 150W telecom napájací adaptér PW48V-12V150W
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
PW48V-12V150W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
MikroTik PW48V-12V150W
Výstupný výkon: 150W
Výstupný prúd: 12,5A
Výstupné napätie: 12V