MikroTik TN19-0250-55, Open Frame PSU 55Vdc 4.5A 250W pre CRS418 TN19-0250-55
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
TN19-0250-55
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
MikroTik Open Frame napájací zdroj s výkonom 250 W
TN19-0250-55 - náhradný Open Frame napájací zdroj s výkonom 250 W určený pre switche MikroTik radu CRS418.
Špecifikácia:
Výstupné napätie: 55V DC
Výstupný prúd: max.4,5V
Výkon: 250W