Modulárny napáj. zdroj 48V pre CCR, výstup 12V, 8A PW48V-12V85W
Výrobca:
MIKROTIK
Obj. čislo:
Part number:
PW48V-12V85W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Modulárny napájací zdroj ± 48V DC Open Frame pre Mikrotik Cloud Core Routery novej revízie "r2".
technické špecifikácie
Produktový kód: PW48V-12V85W
Vstup: -48V, 3A
Výstup: 12V, 8A
Prevádzková teplota: -20 ° C - 60 ° C
Rozmery: 118 x 52 mm