Nabíjací st. Parking nástenná m. 22kW 2xT2 RFID EVW2S22P22R
Výrobca:
Schneider Electric
Obj. čislo:
Part number:
EVW2S22P22R
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
ZÁKLADNÉ POPIS:
rad | EVlink
Označenie výrobku | EVlink Parking
Typ produktu alebo súčasti | nabíjacia stanica
Označenie prístroja | EVW2
Popis pólov | 3P + N for power circuit
| 1P + N pre ovládací obvod
Montážny režim | nástenná montáž
Menovité napájacie napätie | 230 V AC 50/60 Hz ovládací obvod
| 380 ... 415 V AC 50/60 Hz výkonový obvod
Uzemňovacia sústava | TT
| TN
| IT
Počet zásuviek | 2
Typ zásuvky:
| Vpravo: T2 / postriebrené kontakty
| Vľavo: T2 / postriebrené kontakty
Max. prúd zdroje | 32 A pre T2
Max power | 22 kW pre T2
Systém riadenia prístupu | Prístupová karta RFID podľa ISO / IEC 14443
RFID kompatibilný ISO / IEC 15693
DOPLNKY:
Typ ovládania | 2 červená tlačidlo, funkcia: stop
| 2 zelená presvetlené tlačidlo, funkcia: spustenie / odomknutie klapky
MIESTNY SIGNALIZÁCIA
Nabíjačka zapnutá: 2 LED (zelená) (záblesková) na bočnej strane
Dostupné: 2 LED (zelená) na čelnej strane
Rezervácia: 2 LED (oranžová) na čelnej strane
Nefunkčné: 2 LED (červená) na čelnej strane
Typ komunikačného rozhrania | OCPP 1.6
Konfigurácia / Architektúra | architektúra klastra
| samostatný
Prevádzka a údržba:
| Konfigurácia užívateľských práv
| správa záťaže
| stav ističa
| Záznam detailov o nabíjaní
| Diagnostika
| odložené nabíjanie
Webový server | Zabudovaný
Služba Ethernet | Konfigurácia pomocou web
normy | IEC 61851-22, IEC 61851-1
Certifikácia výrobku:
| CB
| EV Ready
| CE
| ZO Ready
Farba Čelná: biela (RAL 9003)
Bočné: šedá (RAL 7016)
PROSTREDIE:
Stupeň krytia IP | IP54 bez zaťaženia podľa IEC 61851-1, IP54 na zaťaženie podľa IEC 61851-1
Stupeň ochrany IK | IK10 nabíjacej stanice podľa IEC 61851-22, IK10 zásuvka podľa IEC 61851-22
Teplota okolitého vzduchu pre prevádzku | -30 ... 50 ° C podľa IEC 61851-22
Teplota okolia pre uskladnenie | -40 ... 80 ° C
Pracovná nadmorská výška | 0 ... 2000 m podľa IEC 61851-22
Relatívna vlhkosť | 0 ... 95%