Nabíjacia stanica Smart Wallbox s integr. kábel, Kľúč EVB1A22PCKI
Part number:
EVB1A22PCKI
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
ZÁKLADNÉ OPIS
rad | EVlink
Popis pólov | 3P + N for power circuit
Montážny režim | nástenná montáž
| montáž podstavca
Rated supply voltage | 380 ... 415 V AC 50/60 Hz
Max power | 22 kW 32 A 380 ... 415 V
Systém riadenia prístupu | kľúč
DOPLNKY:
Počet zásuviek | 1
Typ výstupu | T2 kábel na pravej strane / postriebrené kontakty 4.5 m
Uzemňovacie sústava | TT
| TN-S
| Kompatibilný IT s ďalším oddeľovacím transf. v napájacom zdroji
Počet vstupov | 6
Typ konektora | RS485 for metering Modbus
| 3 RJ45 for Ethernet LAN connection
Typ vstupu | Binary for power limitation closing contact
| Binary for delayed charging closing contact
Typ ovládania | možno ovládať vzdialene
| 1 viacfarebné tlačidlo, funkcia: stop / restart
| architektúra klastra
Prevádzka a údržba | Záznam detailov o nabíjaní
| správa záťaže
| Diagnostika
PROSTREDIE:
normy | IEC 62196-2
| IEC 61851-1
| IEC 61851-22
Certifikácia výrobku | CE
Relatívna vlhkosť | 5 ... 95%