Nabíjacia stanica Smart Wallbox T2S - 7,4 / 22kW RFID EVB1A22P4RI
Part number:
EVB1A22P4RI
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
ZÁKLADNÉ POPIS:
Popis pólov | 3P + N for power circuit
| 1P + N for power circuit
Montážny režim | montáž podstavca
| nástenná montáž
Menovité napájacie napätie | 380 ... 415 V AC 50/60 Hz
| 220 ... 240 V AC 50/60 Hz
Max power | 22 kW 32 A 380 ... 415 V
| 7.4 kW 32 A 222 ... 240 V
Systém riadenia prístupu | RFID karta / prívesok podľa ISO / IEC 14443 A and B
| RFID karta / prívesok podľa ISO / IEC 15693
DOPLNKY:
Počet zásuviek | 1
Typ výstupu | na pravej strane T2 uzatváracie zásuvka / postriebrené kontakty
Uzemňovacie sústava | Kompatibilný IT s ďalším oddeľovacím transf. v napájacom zdroji
| TT
| TN-S
Počet vstupov | 6
Typ konektora | RS485 for metering Modbus
| 3 RJ45 for Ethernet LAN connection
Typ vstupu | Binárne pre uzatvárací kontakt obmedzenie výkonu
| Binárne pre kontakt s oneskoreným nabíjaním
Typ ovládania | vzdialené ovládanie
| 1 viacfarebné podsvietené tlačidlo, funkcia: stop / restart
| architektúra klastra
PREVÁDZKA A ÚDRŽBA:
| Záznam detailov o nabíjaní
| správa záťaže
| diagnostické
PROSTREDIE:
Normy IEC 62196-1
IEC 62196-2
IEC 61851-22
Certifikácia výrobku | CE
Relatívna vlhkosť | 5 ... 95%