Nabíjacia stanica Smart Wallbox - T2S, TE - RFID EVB1A22P4ERI
Výrobca:
Schneider Electric
Obj. čislo:
Part number:
EVB1A22P4ERI
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
ZÁKLADNÉ POPIS:
rad | EVlink
Označenie výrobku | EVlink Smart Wallbox
Typ produktu alebo súčasti | nabíjacia stanica
Označenie prístroja | EVB1
Popis pólov | 3P + N for power circuit
| 1P + N for power circuit
Montážny režim | montáž podstavca
| nástenná montáž
Menovité napájacie napätie | 380 ... 415 V AC 50/60 Hz
| 220 ... 240 V AC 50/60 Hz
MAX POWER:
| 22 kW 32 A 380 ... 415 V
| 7.4 kW 32 A 222 ... 240 V
| 2.3 kW 10 A
Systém riadenia prístupu | RFID prívesok, alebo karta podľa ISO / IEC 14443 A and B
| RFID prívesok, alebo karta podľa ISO / IEC 15693
DOPLNKY:
Počet zásuviek 2
Typ výstupu | na pravej strane T2 zásuvka / postriebrené kontakty
| TE zásuvka
Uzemňovacie sústava | Kompatibilný IT s ďalším oddeľovacím transf. v napájacom zdroji
| TT
| TN-S
Počet vstupov | 6
Typ konektora | RS485 pre meranie na zbernici
| 3 RJ45 pre Ethernet LAN pripojenie
Typ vstupu:
Binárne, pre uzavretie kontaktu, obmedzenie výkonu
Binárne, pre kontakt s oneskoreným nabíjaním
Typ ovládania | možnosť diaľkového ovládania
| 1 viacfarebné svetelné tlačidlo, funkcia: stop / restart
Miestne signalizácia | 1 viacfarebná LED, funkcie: signalizácia stavu
Typ komunikačného rozhrania | OCPP 1.6
Konfigurácia / Architektúra | samostatný
| architektúra klastra
PREVÁDZKA A ÚDRŽBA:
| Záznam detailov o nabíjaní
| diagnostické
| správa záťaže
Webový server | zabudovaný
Služba Ethernet Konfigurácia | pomocou web servera
PROSTREDIE:
Normy IEC 62196-1
IEC 61851-22
IEC 61851-1
Certifikácia výrobku:
CB
CE
RCM
Stupeň krytia IP | IP54 podľa IEC 60529
Stupeň ochrany IK | IK10 podľa IEC 62262
Teplota okolitého vzduchu pre prevádzku | -30 ... 50 ° C
Teplota okolia pre uskladnenie | -40 ... 80 ° C
Relatívna vlhkosť | 5 ... 95%