Platinet Powerbanka 20000 mAh 65W Power Delivery, 2x USB-C, 1x USB-A, kábel USB-C 1m, čierna PLAPMPB20DL202B
Výrobca:
FELLOWES
Obj. čislo:
Part number:
PLAPMPB20DL202B
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Efektívna powerbanka PMPB20DL202B s kapacitou 20 000mAh, vybavená technológiou Power Delivery 3.0 a výkonom 65W, je ideálnym riešením pre dynamických ľudí, ktorí potrebujú spoľahlivý zdroj energie na cestách. Vďaka liatium-iónovým bateriám a silnému výstupnému výkonu dokáže táto powerbanka nabíjať väčšinu USB PD notebookov na trhu, čo z neho robí nenahraditeľného pomocníka pre profesionálov a študentov.
KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:
• Schopnosť nabíjať tablety a notebooky, takže je ideálna pre ľudí, ktorí často pracujú mimo domova.
• Výkonný výkon 65W USB Type-C PD, umožňujúci rýchle a efektívne nabíjanie kompatibilných zariadení.
• USB Type C 65W vstup/výstup, zaisťujúci rýchle nabíjanie ako powerbanky, tak zariadení k nej pripojených.
• Dodatočný výstup USB typu A pre väčšiu flexibilitu pri nabíjaní rôznych zariadení.
• Široká kompatibilita so štandardmi rýchleho nabíjania, ako je QC 3.0, PD 3.0, SCP 22.5W, PPS, čo z neho robí univerzálne riešenie pre nabíjanie najrôznejších zariadení.
• Súčasťou dodávky je 1m kábel USB Type-C pre pohodlie a prenosnosť.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
• Kapacita: 20000mAh (3,7V 74Wh)
• Vstup: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3,25A (PD65W)
• USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V2,5A
• USB-A: 5 V/4,5 A, 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A (QC 18 W)
• Celkový výstup: USB-C1+USB-C2: PD45W+PD30W
• USB-C1+USB-A: PD45W+QC18W
• USB-C1+USB-A+USB-C2: PD45W+QC15W
• USB-C2+USB-A: 5V/3A (15W)"
• Veľkosť: 151,5*65,5*26mm
• Čistá hmotnosť: 359 g
• Typ batérie: 21700 Li-ion batéria * 4ks
• Doby nabíjania:>1400
• Farba: čierna
PARAMETRE:
• Kapacita: 20000 mAh
• Min. výstupný preud: 1,5 A
• Max. výstupný preud: 4,5 A
• Min. výstupné napätie: 5 V
• Max. výstupné napätie: 20 V
• Max. výstupný výkon: 65 W
• Počet výstupov: 3
• USB-C konektor: 2
• USB-A konektor: 1
• Pre telefóny: ??áno
• Pre tablety: áno
• Pre notebooky: áno
• Bezdrôtové nabíjanie: nie
• Fast Charge: áno
• Solárne: nie
• Displej: áno
• Svietidlo: nie
• Zvýšená odolnosť: nie
• Typ článkov: Li-Ion
• Adaptér súčasťou balenia: nie
• Dĺžka kábla: 1 m
• Napájací kábel súčasťou balenia: áno
• Materiál: kov, plast
• Farba: čierna
• Rozmery (Š x V x H): 66 mm x 152 mm x 26 mm