Platinet SET 3v1 Powerbanka 20000 mAh + Nabíjačka 20W Power Delivery, kábel USB-C 1m, čierna PLAPMPB20SETB
Výrobca:
FELLOWES
Obj. čislo:
Part number:
PLAPMPB20SETB
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
SET PMPB20SETB OBSAHUJE:
• Powerbanku s kapacitou 20000mAh s tromi portami: 1xUSB-C; 2xUSB-A, ktorý zabezpečí výkon až 20W pri nabíjaní s technológiou PD (Power Delivery).
• Síťová nabíjačka s výkonom 20W s technológiou PD a USB-C konektorom (Power Delivery 3.0).
HLAVNÉ VLASTNOSTI:
• Kapacita: 20 000 mAh / 3,7 V
• 20W PD nabíjačka: Technológia Power Delivery 3.0
• Dĺžka kábla: 100 cm (USB-C na USB-C)
• Výstupné porty: 2x USB-A, 1x USB-C
• Rýchle nabíjanie: Áno (PD 3.0)
• Farba: čierna
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
• Vstup: USB-C: 5V/2A, 9V/2A, 12V/1,5A
• Výstup: USB-A/USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 3.0)
• Nabíjačka - Vstupné napätie: 100-240V AC, 50/60Hz
• Nabíjačka - Výstup: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 3.0)
• Rozmery a hmotnosť: Powerbanka: 160 x 68 x 29 mm, 150 g
• Rozmery a hmotnosť: Nabíjačka: 80 x 43 x 28 mm, 49 g
PARAMETRE:
• Kapacita: 20000 mAh
• Min. výstupný preud: 1.67 A
• Max. výstupný preud: 3 A
• Min. výstupné napätie: 5 V
• Max. výstupné napätie: 12 V
• Max. výstupný výkon: 20 W
• Počet výstupov: 3
• USB-C konektor: 1
• USB-A konektor: 2
• Pre telefóny: ??áno
• Pre tablety: áno
• Pre notebooky: nie
• Bezdrôtové nabíjanie nie
• Fast Charge: áno
• Solárne: nie
• Displej: nie
• Svietidlo: nie
• Zvýšená odolnosť: nie
• Typ článkov: Li-Ion
• Adaptér súčasťou balenia: áno
• Dĺžka kábla: 1 m
• Napájací kábel súčasťou balenia: áno
• Materiál: kov, plast
• Farba: čierna
• Rozmery (Š x V x H): 70 mm x 150 mm x 30 mm