Rezačka EBA 4305 REPEBACI4305
Výrobca:
EBA
Obj. čislo:
Part number:
REPEBACI4305
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Rezačka EBA 4305 REPEBACI4305
Mechanická stohová rezačka vysoko kvalitného prevedenia značkového výrobcu EBA, rezanie až do formátu A3, dĺžka rezu 430 mm, výška stohu 40 mm, hĺbka vloženia stohu 435 mm.
Výrobca kladie vysoký dôraz na bezpečnosť obsluhy, stroj je vybavený súborom bezpečnostných prvkov
SCS - "Safety Cutting System". v sebe zahŕňa:
- sklápací, transparentný bezpečnostný kryt na prednom stole (rez je možný iba pri uzavretí krytu)
- transparentný bezpečnostný kryt na zadnom stole
- aretácia noža (páka v najvyššej polohe)
- ľahká a bezpečná výmena noža z prednej strany bez nutnosti zloženia krytov rezačky
- pomôcka pre bezpečnú výmenu noža
- nastavenie hĺbky zárezu noža (zvonku)
- jednoduché otočenie / výmena rezacej lišty (zvonku)
Podstavec je voliteľné príslušenstvo.
Ďalšie prvky výbavy:
- doraz stohu papiera s mechanickým vretenovým posuvom,
veľmi presné nastavenie vďaka stupnici na kľučke vretena, stupnice v mm
- doraz stohu papiera je vybavený mechanickou poistkou proti podsunutiu listu papiera
- rýchly pákový lis pre optimálny prítlak
- vedenie noža v prevedení z tvrdenej ocele pre dlhú životnosť
- celokovová robustná konštrukcia
- nôž z kvalitnej ocele
- vyrobené v Nemecku
Parametre:
Typ rezačky: stohová
Maximálna dĺžka rezu: 430 mm
Maximálna výška stohu: 40 mm
Maximálny formát: A3
Maximálna hĺbka vloženia stohu: 435 mm
Minimálny zvyškový strih: 34 mm
Pohon rezanie: ručne
Prítlak stohu papiera: rýchly pákový lis
Zadný doraz stohu: ručný s vretenovým posunom
Bezpečnostné krytie pracovného priestoru: sklopný plexi kryt
Optické vyznačenie miesta rezu: nie
Rozmery (Š x V x H): 880mm x 400mm x 880mm