SERVEROVÉ ŠASI PRE MONTÁŽ DO RACKU LANBERG ATX 450 SC01-4504-10B
Výrobca:
LANBERG
Obj. čislo:
Part number:
SC01-4504-10B
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Profesionálne serverové skrine RACK: ideálne riešenie pre dátové centra
Optimálne chladenie a rozsiahle vybavenie skrine Lanberg SC01-4504-10B
Serverová skriňa Lanberg SC01-4504-10B poskytuje účinné chladenie vďaka trom ventilátorom - jednému 120mm ventilátoru vpredu a dvom 80mm ventilátorom vzadu. Ponúka tiež rozsiahle možnosti ukladania dať - až šesť interných slotov pre 3,5" pevné disky a ďalšie externé sloty: jeden 3,5" a dva 5,25".
Kompaktný dizajn a jednoduché použitie
Skriňa Lanberg SC01-4504-10B má kompaktné rozmery 450 x 430 x 177 mm (4U) a hmotnosť vhodnú na profesionálne použitie. Robustná konštrukcia z ocele SPCC s tloušťkou 1,0 mm zaisťuje odolnosť a bezpečnosť serverových komponentov po mnoho rokov používania.