SO-DIMM 16GB DDR4-2666Hz Patriot CL19 2Gx8 PSD416G266681S
Výrobca:
PATRIOT
Obj. čislo:
Part number:
PSD416G266681S
Záruka:
120 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Model: PATRIOT Signature Line DDR4 SDRAM (PSD416G266681S)
Typ pamäte: DDR4 SDRAM SODIMM
Kapacita pamäte: 16 GB
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL 19
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm