SO-DIMM 32GB DDR4-2666MHz Patriot CL19 DR PSD432G26662S
Part number:
PSD432G26662S
Tovar je skladom ?
Model: Patriot Signature Series DDR4 SDRAM 32GB, (1 x 32GB) 2666MHz SODIMM Single
Typ pamäte: SO-DIMM DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 32 GB
Frekvencia pamäte: 2666 MHz
Časovanie: CL19 (19-19-19-43)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm