SO-DIMM 8GB DDR4-3200MHz Patriot CL22 SR PSD48G320081S
Part number:
PSD48G320081S
Tovar je skladom ?
Model: Patriot Signature Line Series DDR4 SDRAM, 8GB (1 x 8GB) 3200MHz SODIMM Single
Typ pamäte: SODIMM DDR4 SDRAM
Kapacita pamäte: 8 GB
Frekvencia pamäte: 3200 MHz
Časovanie: CL22 (22-22-22-52)
Korekcia chýb (ECC): Nie
Napätie: 1,2 V
Rozmery: 3 x 69 x 30 mm