SSD 512GB PATRIOT P210 P210S512G25
Výrobca:
PATRIOT
Obj. čislo:
Part number:
P210S512G25
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Model: Patriot P210 SSD 512GB SATA 3, 2.5 "
Kapacita: 512 GB
Typ disku: SSD (2,5 ")
Rozhranie: SATA 3
Prenosová rýchlosť: 520/430 MB / s (čítanie / zápis)
Prevádzková teplota: 0 až 70 ° C
Rozmery: 100 x 69,6 x 7 mm