Synology HAT3310-12T/12TB/HDD/3.5"/SATA/7200 RPM/3R
3,5" SATA HDD HAT3310-12T
Výrobca:
SYNOLOGY
Obj. čislo:
1129953D54A
Part number:
HAT3310-12T
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
FUNKCIE
• Spoľahlivá technológia nahrávania: technológia konvenčného zápisu (CMR) ponúka konzistentný výkon
TECHNICKÉ VLASTNOSTI
• Kapacita: 12TB
• Rozmer: 3,5"
• Rozhranie: SATA 6 Gb/s
• Veľkosť sektora: 512e
• Rýchlosť otáčok: 7200 ot./min
• Rýchlosť rozhrania: 6,0 Gb/s
• Veľkosť vyrovnávacej pamäte: 512 MB
• Maximálna dlhodobá prenosová rýchlosť: 281 MB/s
• Stredná doba do poruchy: 1 200 000 hodín
• Hodnota pracovnej záťaže: 180 TB/rok zápisu/čítania dát
• Záruka: 3 roky
• Rozmery (V x Š x H): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm
• Hmotnosť: 720 g
• Certifikácia: CE, RCM, BSMI, KC, UKCA, UL, TÚV, ICES, RoHS
• Napájacie napätie: 12 V (±10 %) / 5 V (+10/-7 %)
• Prevádzková teplota: 5 °C až 60 °C