Thinkbook 14 G9 14F/R7-250/32G/1T/F/W11P 21V0005BCK
Výrobca:
LENOVO
Obj. čislo:
LNN21V0005BCK
Part number:
21V0005BCK
Záruka:
36 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL
Operačný systém: Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen™ 7250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Pamäť: 2x 16GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotov (celkom/voľných): (2/0)
Maximálna veľkosť: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty, prvý M.2 2280 PCIe® 4.0 x4, druhý M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: Nie
Čítačka pamäťových kariet: Áno
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrated AMD Radeon ™ 780M Graphics
Audio: Kód Realtek® ALC3287; Stereoreproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™; mikrofón 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátnym krytom
Polohovacie zariadenie: TouchPad
Podsvietená klávesnica: Áno
Numerická klávesnica: Nie
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
Síť: Ethernet (100/1000 M)
Bezdrôtová komunikácia: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps)
* 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
* 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.4a
Ďalšie konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pre sluchátka / mikrofón (3,5 mm)
* 1x čítačka SD kariet
* 1x Ethernet (RJ-45)
Zabezpečenie: Bezpečnostný čip Firmware TPM 2.0 Enabled; Fyzický zámok Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm; privátna krytka webkamery; Windows® Hello
Batérie: Integrované 48Wh
Napájanie: 65W USB-C® (3-pin)
Farba: Sivá (Arctic Grey)
Materiál: Hliník (top), PC-ABS (bottom)
Rozmery (ŠxHxV): 313.5 x 224 x 17.5 mm