Ubiquiti airFiber Dish 24dBi, 2.4GHz, Slant 45 AF-2G24-S45
Výrobca:
UBIQUITI
Obj. čislo:
Part number:
AF-2G24-S45
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Popis produktu
Radi by sme vám predstavili revolučnú 2,4 GHz anténu s označením AF-2G24-S45 s duálnou X polarizáciou otočenou o 45° oproti štandardnej duálnej HV polarizácii, čím sa stáva odolnejšou v zarušenom prostredí než kedykoľvek predtým. Táto 24dBi anténa s priemerom 650mm je na mieru vyrobená pre priame škárovanie s produktom AF-2X.
Vylepšená konštrukcia proti rušeniu
Vstavaný Rocket kit
Obsah balenia:
* Anténa
* Anténny žiarič
* Ochranný kryt
* (2) RSMA male - RSMA male pigtail
* Montážny držiak + skrutky
Technické parametre
Bezdrôtové vlastnosti
MIMO, SISO: 2x2 (slant - otočené o 45 °)
Polarizácia: VH (slant)
VSWR: <1,6
Predozadný pomer [dB]: 28
Izolácia medzi konektormi [dB]: 35
Bezdrôtové frekvencie: 2,4GHz