UBNT EdgeSwitch 48xGb 2xSFP 2xSFP + PoE + ES-48-500W ES-48-500W
Výrobca:
UBIQUITI
Obj. čislo:
Part number:
ES-48-500W
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
UBNT EdgeSwitch PoE, 48x 10/100/1000, 500W
PREHĽAD
Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W v 19 "rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájanie 500W. Managovateľný switch s 48 gigabit metalickými portami + 2 gigabitové SFP portami + 2 desaťgigabitové SFP + porty a celkovú priepustnosťou 70Gbps. PoE na každom porte je možné nastaviť ako aktívne PoE 802.3af / at alebo pasívne 24V s maximálnym výkonom 34W / port.
ŠPECIFIKÁCIA
* 48x 10/100 / 1000BaseTRJ-45 STP port
* 2x SFP port - 1Gbps, hot swap
* 2x SFP + port - 10Gbps, hot swap
* Celková priepustnosť: 70 Gbps
* 19 "Rackmount
* Max. výkon: 500W
* PoE: PoE + 802.3at / af alebo pasívnych 24V nastaviteľné na každom porte, prípadne vypnuté (piny 1 a 2+; 3 a 6-)
* PoE +: automatické rozpoznanie 802.3at / af, výstupné napätie 50-57V, max. Výkon 34,2W / port
* Pasívne PoE 24V: manuálne konfigurovateľné, výstupné napätie 20-27V, max. Výkon 17W / port
* Napájanie: 100-240VAC / 50-60 Hz
* ESD / EMP ochrana: Air: ± 24 kV, Contact: ± 24 kV
* Management: Web UI, CLI, IPv6 Management, SNMP v1, v2, a v3, SSH, SSL / TLS, SCP, Telnet
* Prevádzkové podmienky: -5 až + 40 ° C, vlhkosť 5-95% (noncondensing)
* 4 ventilátory
* Rozmery (Š x V x H): 485 x 44,45 (1U) x 347,6 mm