UBNT EP-54V-150W-DC, EdgePwr, 54v, 150W, DC EP-54V-150W-DC
Výrobca:
UBIQUITI
Obj. čislo:
Part number:
EP-54V-150W-DC
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
popis produktu
EP-54V-150W-DC je vymeniteľný menič napätia pre napájacie riešenie EdgePower. Výstupné napájanie (smerom do EdgePoweru) tohto zdroja je 54V s výkonom 150W a variabilným vstupným napájaním 22 až 65VDC cez DC svorkovnicu.
technické parametre
NapájeníVstupní napätie [V]: 22 .. 60V DCVýstupní výkon [W]: 150LED indikácia: AnoVýstupní napätie [V]: 54Fyzické charakteristikyProvozní teplota [° C]: 0 až 40