W-star Endoskopická kamera WSP20, LCD HD 4,3" LCD, sonda 5,5mm, 10m, WSP20-55-10 WSP20-55-10
Výrobca:
W-STAR
Obj. čislo:
WSTAR0313
Part number:
WSP20-55-10
Záruka:
24 mesiacov
Dostupnosť:
info na základe dopytu mailom
Tovar nie je skladom
Doručíme dňa: upresníme telefonicky
Priemyselný endoskop 4,3" 1080P HD 5,5mm, tvrdý kábel 10m, dĺžka sondy 4cm, možnosť nahrávania videa a ukladania fotiek.
Priemyselný endoskop W-star WSP20-55-10m s 10m tvrdým káblom, 4,3" HD 1080P LCD displejom.
Priemyselná endoskopická kamera má rozlíšenie 1920 x 1080P HD 4,3" farebný LCD displej
PARAMETRE:
Display: 4,3" LCD 1080P farebný display, oddeliteľný
Rozlíšenie: 1920 x 1080p, nahrávanie videa, obrázky
Ukladanie súborov: slot na SD kartu, nie je súčasťou dodávky
Zorné pole sondy: 70°
Ohnisková vzdialenosť: 3cm - 10cm
Dĺžka kábla: 10m tvrdý kábel
Priemer sondy: 5,5mm
Priemer kábla: 4,2 mm