WATCH S11 Cell 46 Jet Black AC/Black SB-SM MFC24MP/A
Výrobca:
APPLE
Obj. čislo:
1357063-MFC24
Part number:
MFC24MP/A
Záruka:
12 mesiacov
Dostupnosť:
Tovar je skladom
Tovar je skladom ?
Apple Watch Series 11 Cellular Sport Band klavírno čierne/čierne S/M
*pre zápästie s obvodom 140–245 mm
*korunka Digital Crown s haptickou odozvou
*reproduktor/mikrofón
Operačný systém: watchOS
Displej: stále zapnutý LTPO3 OLED Retina, 416×496 pixelov, 1220 mm2, 326 ppi, 1/2000 nitov
Čip:
*S10 so 64-bitovým dvojjadrovým procesorom
*4jadrový Neural Engine
*64 GB
Pripojenie:
*GPS L1, GLONASS, Galileo, QZSS a Beidou
*LTE a UMTS
*Wi-Fi 4 (802.11n)
*podpora 2,4GHz a 5GHz Wi-Fi sietí
*Bluetooth 5.3
*NFC: Apple Pay, GymKit
Snímače:
*elektrický snímač srdcovej činnosti
*tretia generácia optického snímača srdcovej činnosti
*saturácia kyslíkom
*teploty
*hĺbkomer do 6 m
*teploty vody
*kompas
*stále aktívny výškomer
*akcelerometer snímajúci vysoké preťaženie
*gyroskop s vysokým dynamickým rozsahom
*okolitého osvetlenia
Vodeodolnosť: do 50 m (pre plávanie)
Odolnosť proti prachu: IP6X
Vlastnosti:
*aplikácia Saturácia kyslíkom
*aplikácia EKG
*aplikácia Sledovanie cyklu so spätným odhadom doby ovulácie
*aplikácia Srdcový tep
*oznámenie o vysokej a nízkej tepovej frekvencii
*oznámenie o nepravidelnom srdcovom rytme
*aplikácia Lieky
*aplikácia Všímavosť so zaznamenávaním stavu mysle
*aplikácia Hluk
*aplikácia Spánok so sledovaním fáz spánku
*spánkové skóre
*upozorňovanie na spánkovú apnoi
*oznámenie o hypertenzii
*tieseň SOS
*medzinárodné tiesňové volanie
*detekcia autonehody
*detekcia pádu
*monitorovanie hluku
Kompatibilita: iPhone 11 a novší, vrátane iPhonu SE (2. generácie a novšie) s iOS 26 alebo novším
Napájanie: vstavaná dobíjacia lítium-iónová, podpora rýchlonabíjania, až 24 hodín bežného používania
Materiál puzdra: hliník
Rozmery: 46x39x9, 7mm